Zarząd Inwestycji Miejskich w Łodzi
Ostatnia aktualizacja strony: 18.06.2021, 14:27

Strona główna

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 21 października 2020 r. Kancelaria: CUW, ZDiT, ZIM mieszcząca się przy ul. Piotrkowskiej 175 w Łodzi będzie nieczynna. Faktury prosimy umieszczać w szafce (w kolorze jasnoszarym), oznaczonej napisem "Tylko na faktury VAT - ZDiT, ZIM, CUW". Pozostałą korespondencję prosimy umieszczać w szafce (w kolorze czarnym), oznaczonej napisem "Korespondencja" . Obie szafki ustawione są na parterze budynku przy ul. Piotrkowskiej 173 w Łodzi; obok stanowiska informacyjnego ochrony (II wejście).
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 
NA TERENIE BUDYNKU NALEŻY PRZESTRZEGAĆ OBOWIĄZKU ZAKRYWANIA UST I NOSA*

*z wyłączeniem przypadków wskazanych w § 18 ust. 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 964).

Jednocześnie przypominamy, że wszelkiego rodzaju pisma, zapytania, skargi i wnioski mogą Państwo załatwić nie wychodząc z domu. Sprawy można kierować do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej (zim@zim.uml.lodz.pl)  lub za pomocą platformy e-PUAP (/ZIM_LODZ/SkrytkaESP).

Jednocześnie wszelkie informacje mogą Państwo uzyskać telefonicznie: 42 272 62 94,
42 272 62 80

 

 

 
     
     
     
     
     

 

do góry